Sensibio H2O

LIETOŠANAS NOTEIKUMI ("NOTEIKUMI")

Pirms izmantojat SensibioH2O.lv (turpmāk tekstā – “Pakalpojums”), kas pieder SIA “Remedica” (“Mēs”, “Mūsu”), lūgums iepazīties ar šīs vietnes lietošanas noteikumiem (“Noteikumi”).

Piekļūstot Pakalpojumam un lietojot to, jūs piekrītat vietnes Noteikumiem. Šie Noteikumi attiecas uz visiem tīmekļa vietnes apmeklētājiem, lietotājiem un visiem citiem, kas izmanto Pakalpojumu. Ja jūs nepiekrītat kādam no Noteikumu punktiem, jūs nedrīkstat turpināt izmantot Pakalpojumu.

PĀRTRAUKŠANA

Mēs varam jebkura iemesla dēļ, nekavējoties un bez iepriekšēja brīdinājuma apturēt vai pārtraukt piekļuvi Pakalpojumam, ja tiek pārkāpti vai netiek ievēroti Noteikumi.

SAITES UZ CITĀM VIETNĒM

Mūsu Pakalpojumā var būt saites uz uzņēmuma www.bioderma.lv korporatīvo tīmekļa vietni, kas Mums pieder un kuru Mēs pārvaldām. Pakalpojums var saturēt arī saites uz sociālajiem tīkliem. Vietnē netiek izmantotas vai atļautas citās trešo pušu saites. Korporatīvās tīmekļa vietnes lietošanas noteikumi ir atrodami www.bioderma.lv mājas lapā.

NORMATĪVIE AKTI

Šie noteikumi ir piemērojami un interpretēti saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. Mūsu nespēja izpildīt Noteikumus netiks uzskatīta par atteikšanos no šiem Noteikumiem. Ja kāds no Noteikumiem ir atzīts par spēkā neesošu, pārējie Noteikumi paliek spēkā.

GROZĪJUMI

Mēs paturam tiesības vienpusēji grozīt, pārskatīt un modificēt Noteikumus jebkurā laikā. Ja lietotājs pieprasa informāciju par Noteikumu pārskatīšanu, mēs centīsimies par to informēt vienu nedēļu iepriekš. Turpinot izmantot Pakalpojumu pēc izmaiņām, jūs piekrītat mainītajiem Noteikumiem. Ja jūs nepiekrītat jaunajiem Noteikumiem, jūs nevarat izmantot Pakalpojumu.

DATU LIETOŠANA

Piedaloties konkursos, uzdodot jautājumus, lejupielādējot digitālus produktus un citādi izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat ievērot šos Noteikumus. Norādot savu pilno vārdu, adresi, e-pasta adresi, jūs piekrītat, ka turpmāk mēs šos datus varam izmantot mērķtiecīgas informācijas sniegšanai.

SAZINIETIES AR MUMS

Ja jums ir kādi jautājumi par šiem Noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@remedica.lv.